Apex Legends’a Yeni Harita ve Araç Geleceği Sızdırıldı

Dünyanın en çok tercih edilen hayatta kalma oyunlarından biri olan Apex Legends’a gelecek yenilikler, yakın zamanda sızdırıldı. İddiaya göre tropik bir ada haritası oyuna eklenecek ve eskiden oyunda bulunan bir araç geri dönecek.

Sızıntılarıyla bilinen Twitter kullanıcısı Garret, Apex Legends’a ‘Tropics’ adında bir harita ekleneceğini ve ‘Trident’ araçların oyuna geri döneceğini iddia etti. Aynı iddialara göre dünya dışı bitkilere de yenileri eklenecek.

Tropik ada haritası ve Trident araçlar eklenecek

Twitter’da güvenilir sızıntılar yapan Garret, Apex Legends dosyalarında ‘Tropic Island’ kod adına sahip bir haritayla karşılaştı. Bu haritanın oyundaki adının Tropics olacağını söyleyen Garret, oyuna Trident araçların tekrar ekleneceğini ifade etti. İddiaya göre araçların yeni haritadaki görünümü, Olympus haritasındaki görünümünden biraz daha farklı olacak. Tropics’teki Trident’ler, çizikler ve çamur izleri barındıracak. Yine oyunun dosyalarından ulaşılan bilgilere göre Apex Legends’a yeni ‘dünya dışı bitkiler’ eklenecek. Ancak bitkilerin neye yaradığı henüz bilinmemekte.

Tropics haritası oyuna ne zaman eklenecek?

Gaea gezegeninde yer alacağı söylenen Tropics haritası ve diğer yeniliklerin çıkış tarihi çok yakın olmayabilir. Garret, haritanın kullanıma açılmasının 10. sezonda gerçekleşmesini beklemediğini söylüyor. Sızıntıcının söylemlerine göre Tropics, muhtemelen 11. sezonda gelecek bir harita. Trident ve yeni bitkiler gibi unsurlar da bu haritayla birlikte eklenecek.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim