Apple Magsafe Battery Pack Duyuruldu! İşte Fiyatı

Cupertinolu teknoloji devi Apple, geride bıraktığımız saatlerde iPhone 12 serisi için hazırlanmış olduğu Apple MagSafe Battery Pack adlı kablosuz powerbank modelini duyurdu. iPhone 12 modellerinin arkasına manyetik olarak tutturulan bu kablosuz powerbank 5W şarj ile kullanıcılara ekstra kullanım süresi sağlıyor. Ancak, söz konusu ürün kabloyla şarj edildiğinde bu değer 15W’a kadar çıkıyor.

Apple’ın paylaşmış olduğu bilgilere göre iPhone 12’lerin arkasına mıknatıs yardımıyla bağlanan ürün, 1.460 mAh boyutundaki bir pili bünyesinde barındırıyor. Ayrıca silikon malzemeyle kaplanan kablosuz powerbank modelinin kutusundan herhangi bir şarj aleti veya kablosu çıkmıyor. Bunun için kullanıcıların ekstra olarak şarj aleti ve kablosu alması gerekiyor.

Şimdilik Apple bahsi geçen powerbank modeli hakkında detaylı bir bilgi paylaşmadı. Fakat Cupertinolu teknoloji devi resmi internet sitesi üzerinden Apple MagSafe Battery Pack hakkında şu açıklamalara yer verdi:

“MagSafe Battery Pack’i takmak çocuk oyuncağı. Kompakt ve kullanıcı dostu tasarımı, hareket halindeyken şarj etmeyi kolaylaştırıyor. Mükemmel şekilde hizalanmış mıknatıslarıyla iPhone 12 veya iPhone 12 Pro’nuza yapışıyor, kablosuz şarjın güvenli ve güvenilir olmasını sağlıyor.

MagSafe Battery Pack, MacBook ile sunulanlar gibi 27 W veya daha güçlü bir şarj aygıtıyla kullanıldığında daha da hızlı şarj ediyor. Ve bir kablosuz şarj aygıtına ihtiyaç duyduğunuzda 15 W’a kadar kablosuz şarj için Lightning kablosunu takmanız yeterli.”

MagSafe Battery Pack fiyatı da resmi olarak açıklandı. Halihazırda Apple’ın resmi internet sayfası üzerinden listelenen modelin fiyatı da 1.079 TL olarak belirlendi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim