Oyun - Gamer

Bloodhunt PlayStation 5’e geliyor

Vampire: The Masquerade evreninde geçen Bloodhunt ücretsiz bir Battle Royale oyunu. Oyun içerisinde hem silahlarınızı hem de karakter yeteneklerinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca farklı vampir ırklarını deneyerek size en uygun olanını bulabilirsiniz. Genel olarak hızlı bir oynanışa sahip ve çoğunlukla kendinizi çatılarda buluyorsunuz.

Bloodhunt, PlayStation 5‘e bu yıl içinde gelecek

Bloodhunt henüz erken erişimde olmasına rağmen oynanışı ve evreni ile birçok oyuncuyu kendisine çekmeyi başardı. Hızlı oynanışı ile sizi sıkmamayı başarıyor. Oyunu PC üzerinden oynamak isterseniz Steam‘den erişebilirsiniz. Bloodhunt‘un PS5 çıkış tarihi verilmese de bu yıl içinde konsola geleceği belirtiliyor.

Oyun harita olarak Prag’da geçiyor. Arka plandaki hikayede tüm vampirler Prag’da sisin içindeki İkinci Engizisyon‘dan gelen saldırı ekiplerinden kaçmaya çalışarak hayatta kalma mücadelesi veriyor. Son hayatta kalan vampir maçı kazanıyor.

Halihazırda oyunun PC sürümü erken erişimde ve Steam üzerinden oyuna erişerek oynayabilirsiniz. Aşağıdan oyunun Steam sayfasına erişebilirsiniz.

Bloodhunt Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i5-7400 / AMD Ryzen 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 / Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB (HDD)

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1080 / Radeon RX Vega 64
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB (SSD önerilir)
Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp İletişim