Oyun - Gamer

Büyük gün geldi: Diablo II: Resurrected erişime açıldı!

Özellikle strateji dalındaki bilgisayar oyunlarının öncülerinden olan Diablo II’nin remastered olarak yeniden yayınlanacağı haberi oyun dünyasını çalkalamıştı. Çıkışının ardından 21 yıl geçen oyun hala fanları tarafından oynanıyorken günümüz teknolojisinde Diablo II: Resurrected bu maceraya yeniden atılmak heyecan verici olacaktı.

Diablo II: Resurrected yayınlandı

2000 yılında çıkan Diablo II’nin remastered sürümü niteliğindeki yapım nihayet erişime açıldı. Oyun için bir süredir ön siparişler alınıyordu, siz de oyunu satın alanlardansanız artık erişebilirsiniz. Türkiye saati ile 18.00’da başlayan erişim, Diablo II’yi çıktığı dönemde oynamış nesil için büyük bir an oldu.

Diablo II’ye günümüz teknolojilerini getiren oyun bununla birlikte ek oynanabilir içerik de sunuyor. Bir genişleme paketini de bünyesinde barındıran oyunun en çekici özelliklerinden biri 4K desteklemesi oldu. Siz yine de nostaljiyi tatmak isterseniz çözünürlüğü 800×600’e çekebilirsiniz.

21 yılın ardından tekrar karşımıza çıkan Diablo macerası, size dolu dolu yeni bir hikaye sunmayı amaçlamıyor. Halihazırda yayınlanmış olan 21 yıllık efsane yeniden geliştiricilerin elinden geçti. Yeni çıkan Resurrected sürümü, daha iyi grafikler, daha iyi ses kalitesi ve daha iyi bir oynanış vaat ediyor.

Diablo II: Resurrected fiyatı

Oyunun PC fiyatı için yerel fiyatlandırma henüz mevcut değil. PC sürümü şu an 39 dolar fiyatıyla Battle.net’te satılıyor. Xbox One, Series ve PS4 ile PS5 için ise 279 TL fiyat belirlenmiş durumda.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp İletişim