Call of Duty: Warzone İçin Payload Modu Geliyor

Activision, Call of Duty: Warzone topluluğu için son olarak Payload adlı hedef tabanlı bir mod sunuyor. Görev, oyun için bir ilk olarak Season Four Reloaded‘ın bir parçası olarak dönen oyun listelerine eklenecek.

15 Temmuz Perşembe günü güncellemeyle birlikte yeni mod devreye girmiş olacak. Payload, oyuncuları uydu parçalarını taşıyan araçlara eşlik etmek veya onlara saldırmakla görevli 20 kişilik iki takıma bölecek. Her takımın belirlenen zaman sınırı içinde hedeflerini tamamlaması gerekiyor. Her zamanki gibi, tarafınızın zafer kazanmasına yardımcı olmak için özel teçhizatlar veya ölüm serileri (Black Ops Cold War’dan yeni bir nöbetçi silahı dahil) kullanabileceksiniz. Ayrıca araçları raylarda oyalamak için engeller satın alıp inşa etmeniz de mümkün olacak.

Modun yapısı, Rockstar’ın GTA Online ve Read Dead Online’da bulunan koruma veya yok etme görevlerinden çok farklı görünmüyor. Yine de saldırganları paraşütle savuşturmak veya ağır silahlı kamyonları birden fazla kontrol noktasında bombalamak kulağa oldukça eğlenceli geliyor. Activision, Payload’ı “Perseus ve NATO arasındaki savaşın dengesini değiştirebilecek” önemli bir savaş olarak nitelendirmiş.

Call of Duty: Warzone güncellemesinin dosya boyutu 8.9 GB ile 9.2 GB arasında değişecek. Diğer taraftan, uzun zamandır hilecilerin istilası altında olan Call Of Duty: Warzone, konsollarda da aynı kaderi yaşayabilir.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim