Oyun - Gamer

Company of Heroes 3, bir hafta boyunca ücretsiz oynanabilecek!

Company of Heroes serisi, 2. Dünya Savaşı’nı en iyi yansıtan gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olarak biliniyor. Serinin son halkası olan Company of Heroes 3, 2022 yılında oyuncularla buluşacak. Relic Entertainment tarafından geliştirilen yapım, bugünden itibaren tam bir hafta boyunca ücretsiz olarak denenebilecek.

Company of Heroes 3, Açık Alfa sürecinde

Serinin ve son oyunun yapımcısı Relic, resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamayla oyuncuların Wehrmacht ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından birini seçerek, Türkiye saati ile 7 Aralık – 07.00’a kadar ücretsiz bir biçimde deneyimleyebileceklerini açıkladı.

2013 yılında piyasaya çıkan Company of Heroes 2 ile derin bir suskunluğa gömülen seri, böylece Alfa testiyle yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor. Oyunun tek kişilik hikaye modu Alfa testinde yer almayacak. Buna karşın oyuncular, herhangi bir kısıtlama olmaksızın çevrim içi kapışmalara girebilecekler.

Oyunun Alfa testinde yer alan haritalar:

  • Pachino Farmlands (2v2)
  • Torrente (2v2)
  • Aere Perennius (2v2)
  • Twin Beaches (1v1)

Oyunun Alfa sürümü; taraflardan birinin diğer tarafı yok edene kadar devam eden Annihilation ve süre dolduğunda daha çok puanı elde edenin galip ilan edildiği Victory Points adında iki farklı mod içeriyor. Bununla birlikte oyunun tam sürümünde yapay zekaya karşı oynanabilecen çeşitli modlar da yer alacak.

Relic Entertainment ve SEGA iş birliği ile 2022 yılında piyasaya sürülecek olan yapımın henüz erken geliştirme aşamasında olduğunu unutmamak gerek.

Bu anlamda yapımcı Relic, Alfa testi süresinde ciddi hatalarla ve çökme sorunlarıyla karşılaşabileceğinizi belirtiyor. Eğer siz de 1 hafta süresince Company of Heroes 3 deneyimi yaşamak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun resmi web sitesine kayıt olup giriş yaparak yapımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Peki sizler Company of Heroes 3 hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu denemeyi planlıyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺