Company of Heroes 3 Resmen Duyuruldu

Relic Entertainment, 2. Dünya Savaşı döneminde geçen popüler gerçek zamanlı strateji serisi Company of Heroes’un son halkasını duyurdu. Gelecek yıl piyasaya sürülecek olan Company of Heroes 3 için yayınlanan sinematik fragman oyunun bu defa Akdeniz cephesinde geçeceğini gösteriyor. Ek olarak bir pre-alpha sürümü de şimdiden oynamaya hazır.

Yeni oyundaki tek oyunculu kampanyanın, serideki en büyük kampanya olduğu söyleniyor. Koruma, hızlı kanatlar ve birim zayıflıklarından yararlanmaya odaklanan olağan gerçek zamanlı savaşın yanı sıra, birimleri binalardan dışarı atmak için gedik açma mekaniği de sunuluyor. Ek olarak, yıkım ve yükseklik tabanlı mekanikler de oyuna dahil edilmiş.

Tek oyuncuya bir Taktik Duraklatma özelliği de getiriliyor ve oyuncuların hamlelerini planlamak için eylemi duraklatmasına ve üstünlük elde etmek için taktikleri sıraya koymasına olanak sağlanıyor. Oyuncuların hikayede ilerledikçe bölgeler arasında kendi yollarını oluşturmak için kullanabilecekleri sıra tabanlı bir taktik kampanya haritası da bulunuyor. Bu da farklı oyunların her zaman benzersiz olmasını sağlayacak cinsten.

Serinin üçüncü oyunu, oyuncuların ordularını özelleştirmek için kullanabilecekleri Amerikan-Kanada Özel Hizmet Kuvvetleri’nden İngiliz Milletler Topluluğu’na ve Gurkha’lara kadar çok çeşitli uzman birimlerle birlikte gelecek. Çok oyunculu modun da oyunda büyük bir odak noktası olacağının altı çiziliyor ancak detay verilmiyor.

Relic Entertainment, CoH 3 için 2022 yılının sonlarına doğru bir lansman yapmayı planlıyor, Oyunu bundan önce denemek isteyenler ise bunu şimdiden İtalyan kampanyasının bir bölümünü içeren pre-alpha önizleme sürümü ile gerçekleştirebilir. Bu önizlemenin 3 hafta boyunca açık olacağını da belirtelim.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim