Oyun - Gamer

CS:GO için 2022 Hizmet Madalyası tanıtıldı

Valve’nin 9 yıl önce piyasaya sürdüğü ve tarihin en popüler FPS oyunları arasında zirveye yerleşen CS:GO (Counter-Strike: Global Offensive) için 2022 yılının Hizmet Madalyası tanıtıldı. Global General rütbesi 40. seviyeye ulaşan oyuncuların, yeni yılın ilk saniyesinden itibaren erişebileceği bilgisi paylaşıldı.

CS: GO Hizmet Madalyası nedir ve nasıl alınır?

Counter-Strike: Global Offensive oyuncuları, oyun içerisinde yeteneklerine göre, Silver 1’den Global’e kadar belirli rütbelere getirilir. Fakat sürekli değişken olan ve rakiplerinizle eşleşmenizi sağlayan bu sistemin haricinde bir de Exp ile kazanılan ve gerçeğe daha yakın rütbeler bulunuyor.


CS: GO 2022 Hizmet Madalyası

Oynadığınız oyun sayısı ve süresi ve buradaki performansınız, sayesinde hızlıca rütbe atlayabilirsiniz. Bu Exp, yani oyun içi deneyim puanlarını kazanmak için rekabetçi eşleştirmelere girmenize de gerek yoktur. Oyun içerisindeki botlarla mücadele ve özel oyun modları haricindeki her oynayış için geçerli olacaktır.

2015 yılından itibaren, rütbeleri bir bir atladıktan sonra 40. seviyeye ulaşan oyunculara Hizmet Madalyası adında, yalnızca o yılı ve performansını temsil eden bir ödül veriliyor. Bununla beraber, 40. seviyeye ulaşan rütbeniz sıfırlanıyor. Ancak kazandığınız madalyayı profilinizde, hatta isminizin hemen yanında bile sergileyebiliyorsunuz.

40. seviyeye ulaşarak CS: GO 2022 madalyası kazanan kullanıcıların rütbesi silindikten sonra, eğer tekrar aynı seviyeye kadar gelebilirlerse, bu sefer Hizmet Madalyalarının içerisindeki renk kırmızı, yeşil ve mor gibi farklı renklere dönüyor. Bu sayede profilinize bakan biri kaç kere kazandığınızı anlayabiliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺