EA Play Live 2021 etkinliğinden en büyük duyurular

EA Play Live 2021 etkinliği bugün gerçekleşti. EA’nın yeni oyunlar duyurduğu ve halihazırdaki oyunlarından yeni içerikler tanıttığı etkinlik geride kaldı. Battlefield 2042 hakkında önemli gelişmeler oldu ve bir tane de Remake oyun duyuruldu. Uzun süredir bahsediliyordu ve sonunda resmiyet kazandı.

EA Play Live 2021 etkinliğinden öne çıkanlar

Dead Space yeni nesil bir Remake alıyor. Bir klasik olan Dead Space’in yeni nesil konsollar ve PC için Remake‘i duyuruldu. Kısa bir fragmanla hayranlara oyun içi görüntüler gösterildi.

Apex Legends için bir karakter duyuruldu, karakterin duyuru fragmanındaki animasyonunu Love, Death & Robots dizisindeki Zima Blue bölümünü oluşturan stüdyo yaptı. Seer adındaki karakter 3 Ağustos‘taki Emergence büyük güncellemesi ile oyuna eklenecek.

Knockout City, 2. sezon güncellemesi alacak. 27 Temmuz‘da Fight at The Movies adlı büyük bir güncelleme alacak oyun yakartop oyununu temel alıyor. Ayrıca güncelleme ile birlikte Hollywood setlerine benzeyen birçok harita oyuna eklenecek.

GRID Legends duyuruldu. Bildiğiniz gibi EA, Codemasters‘ı satın aldı ve bunun için Take-Two Interactive’e karşı büyük bir mücadele verdi. GRID Legends, film tarzında bir hikaye anlatımına sahip olacak. Ara sahneler tamamen gerçek oyuncular tarafından oynanan sahneler içerecek yani animasyon değil. Sex Education ile tanıdığımız Ncuti Gatwa dahil birçok oyuncu GRID Legends‘ta yer alacak. Oyunun 2022‘de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim