Oyun - Gamer

Epic Games, 33 TL değerindeki oyunu ücretsiz yaptı!

Dünyanın en çok kullanılan oyun indirme platformlarından Epic Games, geçtiğimiz günlerde yeni yılın gelişine özel 15 gün boyunca ücretsiz oyunlar dağıtacağını duyurmuştu. Bugüne kadar bu kampanya kapsamında birçok oyun ücretsiz oldu.

Epic Games, bugünün ücretsiz oyunun açıkladı. Mages of Mystralia isimli 33 TL değerindeki oyun, yarın akşam saat 19.00’a kadar ücretsiz oldu. İsteyen kullanıcılar hesaplarına girerek bu oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Mages of Mystralia ücretsiz oldu!

Mages of Mystralia, normalde 33 TL’lik bir fiyat etiketine sahipken bir gün boyunca oyun kampanya kapsamında ücretsiz oldu. Oyunu indiren kullanıcılar oyunu ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilecek. Oyunun incelemelerine baktığımızda birçok oyuncu tarafından sevilen bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Mages of Mystralia, sizleri macerayla baş başa bırakacak bir savaş oyunu.

Bu oyunda Zia adı verilen bir ana karakter olarak doğuyorsunuz. Sihir yasaklandığı için güçleriniz üzerinde kontrol sahibi olmak için eğitime başlıyorsunuz. Yolculuğunuz sırasında diğer büyücüler tanışıyorsunuz. Bunlar sayesinde büyüleri öğrenip büyü yapmaya başlıyorsunuz. Ardından oyunda düşmanlarınızı yaptığınız büyüler ve kullandığınız büyüler sayesinde yenmeye çalışıyorsunuz.

Mages of Mystralia Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 7+ 64 bit
İşlemci Intel Core i5 2300 Intel Core i7 4790
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 8 GB 8 GB
Ekran kartı GeForce GTX 560 Ti  GeForce GTX 760
Desteklenen Diller İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Macarca, Korece, Lehçe, Rusça, İspanyolca (İspanya)

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺