Oyun - Gamer

Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı

Epic Games Store, değeri 89 TL olan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyununu ücretsiz yaptı. Tomb Raider serisinin 2015 yılında piyasaya sürülen bu devamında, ana oyunun yanı sıra yepyeni içeriğin olduğu Season Pass de yer alıyor.

Crystal Dynamics’in geliştirdiği ve Square Enix’in yayınladığı Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ilk olarak 2015 yılında Xbox One ve Xbox 360 konsolları için çıktı. Windows ve PlayStation 4’e 2016’da adım atan oyun, oynanış bakımından 2013’te piyasaya sürülen ana Tomb Raider ile benzer özellikleri taşıyor.

89 TL’lik Rise of the Tomb Raider oyunu Epic Games’te ücretsiz

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oyunu, Lara Croft’un “Ölümsüz Koschei” ve “Kayıp Kitezh Şehri” isimli iki Slav peri masalında geçen ölümsüzlüğün sırrını aramasını konu alıyor. “Blood Ties” hikâyesinde Croft Malikânesi’ni keşfedip ardından “Lara’s Nightmare”da burayı zombi istilasına karşı korumanız gerekiyor.

Oyunda yeni çevrim içi Co-Op Endurance modunda bir arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Bununla birlikte yeni “Extreme Survivor” zorluk seviyesini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider III’ten esinlenilmiş bir kıyafet ve silahın yanı sıra 5 klasik Lara görünümü de içeriyor.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration’a ücretsiz erişmek için Epic Games sayfasına uğrayın. Ardından Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir defa kitaplığa ekledikten sonra ömür boyu sizde kalıyor.

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 bit Windows 10 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2100 veya AMD eş değeri Intel Core i7-3770K
Bellek 6 GB RAM 8 GB RAM
Depolama 25 GB 25 GB
DirectX 11 11
Ekran kartı NVIDIA GTX 650 2 GB veya AMD HD7770 2 GB NVIDIA GTX 980Ti 2560×1440 veya NVIDIA GTX 970 1920×1080
Desteklenen dil İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺