Oyun - Gamer

Epic Games, 89 TL’lik oyunu kısa süreyle ücretsiz yaptı!

Epic Games Store, normalde 89 TL’ye sattığı Mutant Year Zero: Road to Eden oyununu geçici bir süreliğine ücretsiz yaptı. Sıra temelli dövüşü gerçek zamanlı keşif, hikaye, gizlilik ve strateji ile birleştiren taktiksel macera oyunu olarak tanımlanan Mutant Year Zero: Road to Eden, tek oyunculu mod ile oynanabiliyor.

The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve Funcom tarafından yayınlanan rol yapma türündeki strateji oyununda HITMAN ve PAYDAY’in eski tasarımcılarını içeren bir ekibin imzası yer alıyor. İlk çıkışını 4 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştiren Mutant Year Zero: Road to Eden, 22 Aralık 19:00’dan 23 Aralık 19:00’a kadarki 24 saatlik süre zarfında ücretsiz oldu.

Epic Games üzerinden ücretsiz oyun nasıl indirilir?

Mutant Year Zero: Road to Eden, XCOM’un sıra temelli savaşını, gerçek zamanlı gizlilikle ve doğa tarafından geri kazanılan insan sonrası bir dünyanın keşfi ve Mutant’larla buluşturan, taktiksel bir oyun. Deforme olmuş insansılar ve hayvanların oluşturduğu Mutantlar yok olmaya yüz tutan dünyada dolaşırken siz ve arkadaşlarınız hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

İnsanların artık olmadığı kurgusal bir dünyada geçen Mutant Year Zero: Road to Eden oyununda terkedilmiş şehirlerden, dağılan otoyollardan ve aşırı büyümüş kırsaldan oluşan bir dünyada yolculuğa çıkacaksınız. Çatışmalardan kaçınmak veya düşmanları fark etmeden yakalamak için gölgeler arasından gizlice sızmanız gerekiyor.

Mutant Year Zero: Road to Eden oyununa ücretsiz sahip olmak için Epic Games Store sayfasındaki ‘Yükle butonuna basın. 18 ve üzeri yaşta olduğunuzu onayladıktan sonra Epic Games Launcher aracılığıyla kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir defa ekledikten sonra oyun sizde kalacaktır.

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
İşlemci Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965 Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965 ve üzeri
Ekran kartı NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 NVIDIA GTX 580 / AMD Radeon HD 7870 ve üzeri
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama 8 GB kullanılabilir alan 8 GB kullanılabilir alan

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺