Oyun - Gamer

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu yayınlandı

Her hafta kullanıcılarına yeni yapımlar hediye eden Epic Games Store, geçtiğimiz hafta Tharsis ve Speed Bawl’u oyunculara ücretsiz olarak sunmuştu. Şimdi de 2015 yılında piyasaya sürülen strateji oyunu The Escapists, bir haftalığına ücretsiz oldu.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz olarak sunulan oyun, 30 Eylül tarihinde saat 18.00‘a kadar indirilebilir olacak. Bu tarihten sonra, The Escapists‘in yerini bir başka oyun alacak.

Minimalist strateji oyunu, bu hafta Epic’te bedava!

Mouldy Toof Studios tarafından geliştirilen ve Worms serisinden tanıdığımız Team17 tarafından yayınlanan The Escapists‘te tam teşekküllü bir hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçış planınızı detaylarıyla hesaplamanın yanı sıra; kurallara uyan, sorun çıkarmayan ve dikkat çekmeyen bir mahkum olmaya da çalışmalısınız. Nitekim kaçış planınızı yaparken uzun süre gözden kaybolursanız veya olmamanız gereken bir yerde yakalanırsanız sonuçları hiç iyi olmayabiliyor.

Hatırlatmakta fayda var; 2017 yılında devam oyunu olan The Escapists 2‘yi de piyasaya süren Team17, aynı sene içerisinde yapımı iOS ve Android platformları için de piyasaya sunmuştu. Eğer The Escapists deneyiminizden memnun kalırsanız, oyuna ekstra içerikler ve yeni hikayelerle zenginleştiren ek paketlerine de göz atabilirsiniz.

The Escapists minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 gHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

Düşük sistem dostu bu oyunun Epic Games Store ve Steam sayfalarında herhangi bir önerilen sistem gereksinimi belirtilmeye ihtiyaç duyulmamış. The Escapists’i ücretsiz indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizler de oyunla ilgili görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp İletişim