Oyun - Gamer

Epic Games’in bugünkü hediye oyunu yayınlandı (21 Aralık)

Epic Games Store, bugün Second Extinction isimli aksiyon temalı birinci şahıs nişancı oyununu ücretsiz yaptı. Systemic Reaction şirketi tarafından geliştirilip yayınlanan yapım, ilk çıkışını 13 Ekim’de gerçekleştirdi. Erken geliştirme aşamasında olan Second Extinction’un dünyasını şimdiden deneyimlemek isteyenlere fırsat sunan Epic Games, 24 saatliğine hediye etti.

Şirket web sayfasından yaptığı duyuruda, oyunu yükleyecek olanlara “Erken Erişim oyunlar henüz geliştirme aşamasındadır ve zaman içinde önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bu oyunu oynarken beklenmeyen sorunlar yaşayabilir veya tamamen yeni oynanış unsurlarıyla karşılaşabilirsin.” uyarısında bulundu.

Epic Games, 40 TL değerindeki oyunu bedava veriyor

Second Extinction’un stabil olmayan bu sürümünde devasa dinozorlar ve devasa silahlar ile arkadaşlarınızla birlikte sürekli değişen tehdit seviyesiyle karşı karşıya kalacaksınız. Epic Games, erken geliştirme aşamasını “zorlu ve tempolu FPS savaşı, ilerleme, ödüller ve War Effort gibi oyunun güçlü özelliklerini içeren temel sürümdür” şeklinde tanımlıyor.

Second Extinction şu anda 6 Kahraman, 5 kademe yükseltilebilecek 12 Silah, 7 bölgeye uzanan 6 ana ve 12 yan görev, Sürü Modu, Keşif Modu, sözleşmeler, kilidi açılabilen kozmetik eşyalar ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıca ekipler hâlinde savaşılan eşli bir nişancı oyunu olması nedeniyle tek başına oynanmasının çok daha zor olduğu ifade ediliyor.

Geliştiriciler, erken geliştirme süreci hakkında “Ulaşmak istediğimiz bazı hedefler var: Daha fazla içerik ve özellik sağlamanın yanında istikrarlı ve uzun süreli eğlence sağlayacak deneyim sunmak. İşte Erken Erişim’i bu amaçla kullanmak istiyoruz.” dedi. Ek olarak Second Extinction’ın son sürümünün fiyatının Erken Erişim sürümünden daha yüksek olacağını belirtti.

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 10 (64-Bit) Windows 10 (64-Bit)
İşlemci Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X (Minimum 8 çekirdek) Intel Core i7-4770 veya AMD Ryzen 5 1600X
Bellek 12 GB RAM 16 GB RAM
Depolama En az 30 GB En az 50 GB
Ekran kartı Nvidia GTX 780 3GB veya AMD R9 280 3GB Nvidia GTX 1070 8 GB veya AMD Vega 56 8GB

Second Extinction’u Epic Games Store sayfasındaki ‘Yükle’ butonuna basarak ücretsiz indirebilirsiniz. Kampanya 22 Aralık 2021’de Türkiye saatiyle 19:00’da son bulacak. Bu tarihten sonra oyun yeniden ücretli hale gelecek.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺