Oyun - Gamer

Epic Games’in bugünkü hediye oyunu yayınlandı (29 Aralık)

Epic Games Store, 30 TL değerindeki Salt and Sanctuary oyununu ücretsiz yaptı. Aksiyon temalı 2D rol yapma oyunu olan Salt and Sanctuary, başı beladan hiç kurtulmayan bir denizcinin daha önce keşfedilmemiş bir adadaki maceralarını konu alıyor.

Oyunda, unutulmuş şehirlerden oluşan bir diyarda karşınıza çıkan zorluklarla mücadele ederken 600’den fazla silahı, zırh parçasını, büyüyü ve eşyayı kullanabiliyorsunuz. Ska Studios LLC & Devoured Studios LLC tarafından geliştirilen Salt and Sanctuary, ilk çıkışını 2016’da konsolda yaptı. Oyun Epic Games platformunda 30 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz oldu.

Salt and Sanctuary, Epic Games platformunda ücretsiz

30 TL değerindeki Salt and Sanctuary oyununa ücretsiz erişmek için öncelikle Epic Games sayfasına uğramanız gerekiyor. Ardından Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir defa kitaplığa ekledikten sonra ömür boyu sizde kalıyor.

Salt and Sanctuary’de oyuncuların kullanabileceği 600’den fazla eşya var. Ek olarak çeşitli silah kategorilerinde hava saldırıları da dahil olmak üzere özel hareket grupları yer alıyor. Ayrıca oyuncular ek güç için iki elli silahların yanı sıra savunma için kalkanlardan faydalanabiliyorlar.

Oyun, oyuncunun savaşı önlemek için rakip ülkenin kralıyla evlendirilen bir prensesi de taşıyan bir gemide istiflenmesiyle başlıyor. Ancak, bir grup yağmacı gemiye saldırıyor ve mürettebatı öldürüyor. Ana karakterimiz ise yağmacıların üstesinden gelip güverteye kaçtığında saldırıya uğruyor. Ardından gemi harap oluyor ve bu durum, geminin gizemli bir adanın kıyısına sürüklenmesine yol açıyor.

Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 8 Windows 10
İşlemci Intel Core 2 Duo 2.8 GHz veya eş değeri Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 5600+
Bellek 1 GB 2 GB
Depolama 2 GB 2 GB
DirectX 9.0c 9.0c
Ekran kartı Shader model 3.0 destekli DirectX 10 uyumlu ekran kartı veya eşdeğeri NVIDIA® 9600GT veya ATI Radeon™ HD 5000+ veya daha iyisi

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺