Oyun - Gamer

Fortnite sunucuları çöktü mü? Erişim sorunları başladı

Yüz binlerce anlık oyuncuya erişen oynaması ücretsiz battle-royale oyunu Fortnite, kendi türünün en çok sevilenlerinden biri. Son yıllarda her oyunda görmeye başladığımız battle-royale oyun modunu fantastik bir şekilde harmanlayan oyunda milyonlarca kayıtlı oyuncu bulunuyor. Ancak ne yazık ki son bir saatte Fortnite’ın eşleştirme sisteminde sorunlar olduğu rapor edilmeye başlandı.

Fortnite sunucularında erişim sorunları yaşanıyor

Son bir saatte oyuna giriş yapmak isteyen oyuncuların geneli aynı hata ile karşılaşmakta. Oyuncular yükleme ekranlarında ya sonu gelmeyecek şekilde bekliyor ya da bağlantı hatası alıp oyunu kapatmak zorunda kalıyor. Fortnite’ın sunucu durumunu bildiren resmi hesaptaki paylaşıma göre geliştiriciler bu sorunun farkında ve şu an ilgileniyorlar.

Sorunun kaynağı ve diğer detayları açıklanmasa da teknik ekibin sorunu düzeltmeye çalıştığını biliyoruz. Fortnite’ın tekrar ne zaman oynanabilir hale geleceği bilinmese de önümüzdeki saatlerde sorunun çözüleceğini umuyoruz. Eğer teknik ekipten bir açıklama gelirse bunu sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺