Oyun - Gamer

GeForce NOW’a yeni abonelik paketi eklendi

Bulut tabanlı oyun yayınlama sistemlerinin en yeni ve en gözde isimlerinden biri olan GeForce NOW, her geçen gün destek verdiği oyun sayısını arttırırken yenilikleri de unutmuyor. Bu yıl Türkiye’de de sunucu açan ve Türk halkına daha iyi bir hizmet vermeye başlayan GeForce NOW servisinde yeni bir abonelik türü hayata geçti.

Kullanıcıların yalnızca internet ve özelliği önemsiz bir bilgisayar ile 900’den fazla oyunu oynayabilmesine olanak sağlayan GeForce NOW servisi, çeşitli abonelik türleri ile kullanıcılardan hizmet bedeli alıyordu. Bu hizmetten yararlanmak için günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık abonelik türlerinden birini satın almanız gerekiyordu. Ancak bugün GeForce NOW hizmeti, 1 haftalık abonelik paketini kullanıma açtı.

GeForce NOW servisinde haftalık dönem

Ortalama 15 Mbps ila 25 Mbps internet hızları ile sanal bilgisayara bağlanmanızı ve oyunlarınızı oradan oynamanızı sağlayan GeForce NOW servisi, yalnızca kütüphanenizde bulunan oyunları oynamanıza olanak sağlıyor. Bu servisi kullanabilmek için abone olmak ve gereken miktarı da ödemek gerekiyor.

Haftalık abonelik paketi ile kullanıcılar 7 gün boyunca sevdikleri oyunları en yüksek ayarlarda donmadan oynayabilecek, para konusunda da tasarruf sağlayabilecek. Yeni haftalık paket sonrasına oluşan paket listesi ve fiyatlar şu şekilde:

  • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
  • Haftalık Premium = 44,9 TL
  • Aylık Premium = 89,9 TL
  • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
  • 6 Aylık Premium = 349,9 TL

Peki siz GeForce NOW ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar sizce uygun mu? Yorumlarda belirtebilirsiniz…

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺