Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi İçin Erteleme Kararı

Microsoft çatısı altındaki Tango Gameworks stüdyosu tarafından geliştirilen aksiyon korku türündeki Ghostwire: Tokyo oyununun çıkış tarihi için erteleme kararı alındığı açıklandı. Twitter üzerinden yapılan açıklamada çalışanların sağlığını riske atmamak için oyunun 2022 başına ertelendiği duyuruldu. Oyunun orijinal çıkış tarihi ise Ekim 2021 olarak duyurulmuştu.

Açıklama ise şu şekilde: “Oyunu mümkün olan en kısa sürede elinize almanızı istiyoruz, böylece inşa etmek için çok çalıştığımız perili bir Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda Tango’daki herkesin sağlığını korumaya da odaklandık. Yeni çıkış penceremiz bize Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için bize zaman verecek.”

Şu anda bir Xbox Game Studios geliştiricisi olarak konumlanmış olsa da, Tango Gameworks’ün son oyunu yalnızca PlayStation 5 ve PC’ye geliyor. Bu, Bethesda’nın Microsoft’un bu yılın başlarında ZeniMax Media ve Tango dahil stüdyo portföyünü satın almadan önce Sony ile imzaladığı bir münhasırlık anlaşmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle oyun, büyük olasılıkla PlayStation’da bir yıl kaldıktan sonra Xbox Series X|S platformlarına ve Xbox Game Pass’e de ulaşacaktır.

Ghostwire: Tokyo, neredeyse tüm şehir sakinlerinin ortadan kaybolduğu ve yerini hayalet hayaletlerin aldığı doğaüstü bir ortamda geçiyor. Aynı zamanda, ana karakterimiz bu ruhlara karşı savaşmak için bir dizi psişik ve paranormal yetenekler kazanıyor ve oyun göğüs göğüse ve sihir tabanlı dövüş sunuyor.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim