Oyun - Gamer

God of War: Ragnarok çıkış tarihini sızdırıldığı iddia edildi

God of War: Ragnarok, Santa Monica Studio tarafından geliştiriliyor ve PlayStation özel oyunu olarak çıkış yapacak. Oyun normalde yeni nesil için geliştirilse de PlayStation 4‘e de gelecek. Santa Monica, God of War hayranlarına yalnızca bir adet oynanış fragmanı sundu ve o zamandan beri oyunla ilgili yeni bir bilgi verilmedi. Fakat bugün PlayStation veritabanında yapılan bir sızıntı, bizlere God of War Ragnarok’un ne zaman çıkacağını gösteriyor. Bunun bir iddia olduğunu yine belirtmekte fayda var.

God of War: Ragnarok’un Eylül 2022’de çıkacağı iddia edildi

Justinxrubin adlı bir Twitter kullanıcısı PlayStation veritabanında God of War: Ragnarok’un tam çıkış tarihinin sızdırıldığını iddia etti. Justin, PlayStation QA Tester olarak çalışıyor ve mesleği, iddiasını biraz güçlendiriyor. Bu tarz sızıntılar nadiren doğru olabiliyor. God of War Ragnarok, geçtiğimiz yıl duyuruldu ve o gün yalnızca oyunun logosu gösterilmişti. Uzun süren geliştirme sürecinin (hâlâ geliştiriliyor) ardından, bu yıl bizlere bir oynanış fragmanı sunulmuştu. Fragmanı izleyen bazı insanlar yeni oyunun tamamen yenilenmiş grafiklerle ve animasyonlarla geleceğini düşünüyordu.

Tüm bunlar bir yana PlayStation Game Size Twitter hesabı Justin’e dayanarak, God of War Ragnarok’un çıkış tarihi ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Onun yerine grafikler öncekinden biraz daha iyi ve çoğu animasyonlar aynı duruyordu. Geliştirme aşamasında alınan bu tarz kararlar süreci her zaman hızlandırmıştır. Geliştirme süreci bir yana oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı belli değil, Santa Monica da henüz net bir çıkış tarihi vermedi. Veritabanındaki tarih 30 Eylül 2022‘yi gösterse de bu sadece bir “Place-Holder” olabilir. Place-Holder, veritabanlarında sıkça kullanılıyor ve eklenecek elemanlar için yer ayırmanızı sağlıyor. Doğru çıkış tarihi için her zaman geliştirici stüdyonun açıklamasını beklemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺