Oyun - Gamer

GTA 5’in PS5 versiyonundan yeni bilgiler geldi!

GTA 5’in 2022’nin Mart ayında Xbox Series X|S ve PS5 için piyasaya sürülmesiyle erişildiğine nadir rastladığımız bir durum gerçekleşecek. Buna göre Rockstar Games, oyununu son üç jenerasyon için ayrı ayrı piyasaya sürmüş olacak.

İlk olarak PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen GTA 5, aradan geçen yıllar boyunca Xbox One ve PlayStation 4 ile birlikte PC’ye de gelmişti. Piyasadaki 8. yılını dolduran oyunun PS5 ve Xbox Series X|S versiyonlarıyla ilgili yeni bilgiler ulaştı.

GTA 5, yeni araç renkleriyle geliyor

Geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların beğenisine sunulan GTA Trilogy – The Definitive Edition ile oyuncuların büyük tepkisini çeken Rockstar Games, GTA 5 evrenine yeni öğeler ve içerikleri eklemeye devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz Aralık ayında gelen GTA Online: The Contract güncellemsiyle birçok yeni otomobil ve Dr. Dre’nin yeni ve yayınlanmamış parçalarını ekleyen Rocksar Games, oyunun üç ana karakterinden biri olan Franklin için de ek hikaye görevleri sunmuştu.

Yayınlanan GTA Online: The Contract güncellemesiyle oyuna yeni dönemde eklenecek olan içeriklerin kodlarını da içeriğe ekleyen Rockstar Games, meraklı oyuncuların bir kez daha hedefi oldu. GTA 5 üzerine sunduğu içeriklerle bilinen MrBossFTW isimli YouTube kanalı, PS5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek olan GTA 5 Expanded And Enhanced ile ilgili ilk bilgilere ulaştı.

Oyuna yeni eklenen kodları inceleyen MrBossFTW, yapımın yeni jenerasyon versiyonunda 16 farklı yeni araç boyası ve kaplaması bulunacağını belirtti. Buna ek olarak yayınladığı küçük çaplı bir modla bu yeni kaplama paketinin PC versiyonunda da kullanılmasını sağladı. Yeni eklenecek olan kaplamaların arasında monokrom, Vice City, gün batımı, gökkuşağı paleti, yeni yıl reklendirmesi gibi birçok seçenek bulunuyor.

Eğer siz de Mart ayında oyuna eklenmesi gereken bu yeni kaplamalara erişmek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili moda ulaşabilirsiniz. Modun yapımda çalışabilmesi için oyunun son sürümü olan 1.0.2545.0‘a sahip olmalısınız. Peki sizler GTA 5 için eklenecek olan içeriklerle ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺