GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen ekran görüntüsü ortaya çıktı

Tüm zamanların en sevilen oyun serisi Grand Theft Auto, son olarak serinin beşinci oyunuyla karşımıza çıktı. Her oyun ile ciddi satış başarısı elde eden geliştirici Rockstar Games, GTA V ile adeta fırtınalar estirdi. Oynanışı, hikayesi ve sunduğu özgürlük ile oyuncuların gözdesi olan yapım, özellikle online modunun çıkmasının ardından rekor üstüne rekor kırdı.

Her ne kadar hayranlar, oyuna hala yoğun ilgi gösterse de serinin yeni oyunu için bekleyiş başladı. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı detay, GTA 6 hakkında bazı bilgiler edinmemizi sağladı. Özellikle oyunun çıkış tarihi bu bilgiler arasında en dikkat çeken nokta oldu. Son olarak ise 2024 ya da 2025 yılında çıkması beklenen oyunun ekran görüntüleri ortaya çıktı.

GTA 6’ya ait ekran görüntüleri ortaya çıktı

Dünyanın en çok merak edilen oyunu olan GTA 6, bugüne kadar pek çok sızıntıya konu oldu. Ancak bunların neredeyse tamamı asılsız bilgilerdi. Bu nedenle serinin hayranları ortaya çıkan bilgilere oldukça şüpheli yaklaşıyor. Yine de yaklaşan çıkış tarihini ve oyunun gerçekten de geliştirme sürecinde olduğunu düşünürsek, bu tarihten sonraki sızıntıların doğruluk payının daha yüksek olduğunu söylemek mümkün.

Üstelik bu defa sızıntı “anonim” bir hesaptan değil, doğrudan bir GTA RP oyuncusundan. Popüler oyuncu r/Robultz tarafından yapılan son sızıntıya göre, GTA 6‘ya ait olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı. Kaynağının tam olarak kim olduğunu söylemeyen r/Robultz, görüntülerin oyun dünyasındaki kıdemli bir isimden geldiğini söyledi.

İddiaya göre söz konusu isim, uzun yıllardır sektörde çalışan ve GTA RP sunucularında zaman geçirmekten hoşlanan bir isim. Ancak r/Robultz, bütün uğraşlara rağmen daha fazla detay alamadığının altını çizdi. Yine de GTA 6 hayranları ikna olmuş değil. Pek çok kişi sızıntıdaki görselin sahte olduğunu ya da aslında Cities: Skylines‘dan bir görüntü olabileceğine dikkat çekti.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Söz konusu görsel gerçekten de GTA 6 mı, yoksa Cities: Skylines oyunundan alınmış asılsız bir iddia mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim