GTA Online remastered sürümü için özel içerik müjdesi!

2013 yılında çıkan GTA 5, bugüne kadar makyajlanmalarla günümüzden geri kalmayan bir oyun oldu. PlayStation 5 ve Xbox Series konsolları duyurulduğunda da oyunun makyajlanmaya ihtiyacı vardı. Bu talebe cevap olarak geliştirilen GTA Online remastered sürümü ile ilgili yeni bir müjde verildi.

GTA Online remastered, özel içeriklerle gelecek

Oyunun yapımcısı Rockstar Games, GTA 5’in PS5 ve Xbox Series X|S için yeniden harmanlanan sürümünde yeni içerikler olacağını söylemişti. Şirketten yeni gelen açıklamaya göre vaat edilen yeni içerikler GTA Online için de geçerli olacak. Online modu, diğer nesil konsollara göre daha farklı içeriklerle karşımıza çıkacak.


GTA 5

GTA 5, PC tarafında hala küçümsenemeyecek derecede ağır bir oyun. Oyunun yeni nesil konsolların potansiyelini nasıl değerlendireceğini merak ediyoruz. Elbette oyun baştan aşağı değişmeyecek olsa bile grafiksel gelişimin beraberinde bazı özel içerikleri de bekliyoruz.

Şu an yeni nesil konsol sahipleri, önceki nesil bazlı geliştirilen GTA 5’i geriye uyumluluk sayesinde oynayabiliyor. GTA 5’in yeni nesil remastered sürümü çıktığında bu sürüme yükseltmenin ücretli mi ücretsiz mi olacağı ise gizemini koruyor.

“GTA Online oynandığı sürece GTA 6 gelmeyecek”


Gerçek oyun görseli değildir

Pek çok oyuncunun görüşü bu yönde. Zira GTA Online hala milyonlar tarafından oynanıyor ve sıkça güncelleniyor. Rockstar, ilk çıkışından 8 seneye yakın geçen bu oyununu fişini çekmek yerine online içeriklerini güncelliyor. Bazılarımız GTA 6’yı dört gözle beklese de GTA Online popüler olduğu sürece GTA 6’nın çıkması ticari olarak doğru bir hamle olmayacak.

GTA 6’nın ne zaman geleceği şu an için bilinmiyor. GTA 5 & Online remastered sürümü ise 11 Kasım’da satışa çıkacak.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim