Oyun - Gamer

GTA Trilogy sahiplerine ücretsiz oyun hediye ediliyor

Rockstar Games tarihinin en sorunlu çıkışlarından birine imza atan GTA Trilogy – The Definitive Edition cephesinde sular durulmuyor. Gelen güncellemeler sonrasında sorunların bir kısmı giderilmiş olsa da oyuncular üçlemenin son halinden halen memnun değil. Rockstar Games, GTA Trilogy’yi satın almış oyunculara özür mahiyetinde bir oyun hediye etmeye karar verdi.

GTA Trilogy sahipleri, 5 oyundan birini seçebilir

Rockstar Games tarafından, GTA serisinin en sevilen oyunlarından GTA Vice City, GTA III ve GTA San Andreas üçlemesini yenilenmiş grafikler ve oynanışlarla piyasaya sürüleceği açıklanarak heyecan yaratan GTA Trilogy – The Definitive Edition, piyasaya çıktıktan sonra büyük tepkiyle karşılandı.

Oynanış hataları, yaklaşık 20 yıl öncesine dair sorunların dahi giderilmemesi ve çeşitli bug’larla gündemden düşmeyen GTA Trilogy için teselli mahiyetinde bir haber geldi. Oyunun yapımcısı Rockstar Games, GTA Trilogy’yi PC platformunda satın almış oyuncular için küçük de olsa bir jest yapmaya karar verdi. Üçlemenin sorunlu çıkışı sonrası küplere binen oyunculara, Rockstar Games’in oldukça başarılı 5 eski oyunundan biri hediye ediliyor.

GTA Trilogy’nin PC versiyonunu Rockstar Launcher üzerinden satın alan oyuncular, aşağıdaki 5 oyundan herhangi birini seçerek Rockstar kütüphanelerine ekleyebilecekler. Eğer siz de GTA Trilogy – The Definitive Edition sahibiyseniz, buraya tıklayarak ilgili promosyon sayfasına erişebilirsiniz.

GTA Trilogy sahiplerinin ücretsiz alabileceği oyunlar:

  • Max Payne 3
  • Grand Theft Auto V: Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
  • L.A Noire
  • Bully: Scholarship Edition

Eğer yukarıdaki oyunların hepsine sahipseniz veya hiçbiri ilginizi çekmiyorsa, hediyenizi GTA Online için Beyaz Köpekbalığı Kartı veya Red Dead Online için 55 külçe altın olarak da alabilirsiniz. Peki sizler Rockstar Games’in bu promosyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺