Oyun - Gamer

Henry Cavill, rol almak istediği Rockstar Games yapımını açıkladı

Son dönemde DC Sinematik Evreni’ne Superman olarak dahil olmasıyla ve daha sonrasın The Witcher dizisisinde canlandırdığı Blaviken Kasabı Geralt rolüyle hafızalara kazınan Henry Cavill, çok yakında bambaşka bir rolle karşımızda olabilir. Oldukça başarılı bir aktör olmasının yanı sıra bir video oyun hayranı olarak da bilinen Cavill, rol almak istediği Rockstar Games yapımını açıkladı.

Cavill, Rockstar Games uyarlamasına göz dikti!

Her ne kadar DC dünyasına dahil olsa da Cavill, geçtiğimiz günlerde Marvel dünyasında rol almak istediği karakteri (Kaptan Britanya) açıklayacak kadar açık sözlü bir oyuncu olarak biliniyor.

Rol aldığı yapımlardaki üstün başarısı ve sinema dünyası dışındaki duruşuyla da büyük beğeniyle karşılanan Cavill, bu kez de oyun dünyasıyla alakalı önemli bir açıklama yaptı. Henry Cavill, GameReactor ile yaptığı güncel bir röportajda hangi oyunun dizi veya film uyarlamasında rol almak isteyebileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan ikinci sezonuyla büyük ilgi çeken The Witcher’ın başrol oyuncusu Cavill, eğer Netflix veya farklı bir platform tarafından dizisi/filmi yapılacak olsa hangi video oyununda rol almak isteyebileceğini açıkladı. Cavill, bir süre önce Rockstar Games’in efsane oyunu Red Dead Redemption 2‘yi oynamaya başladığını ve bu yapımda yer almanın çok güzel olabileceğini söyledi.

İşte Cavill’in yaptığı açıklama:

“Bu biraz çetrefilli bir soru çünkü hem şirketi hem de markayı bir arada düşünmek zorundasınız ve bu biraz zor. Açıkçası kendimi böyle bir konuma koymak istemem ancak ismini verebileceğim bir çok oyun var.

Biliyorum, partiye biraz geç kaldım ama geçtiğimiz günlerde Red Dead Redemption 2’yi oynamaya başladım ve gerçekten çok eğleniyorum. Bana kalırsa böyle bi oyunun film uyarlaması oldukça keyifli olabilirdi.”

Henry Cavill

Her ne kadar Cavill’in yüzü Arthur Morgan rolü için bir miktar daha çocuksu ve genç dursa da hayal edince John Marston’ın kendisine çok yakışacağı rahatlıkla söylenebilir. Bu anlamda elbette henüz resmi bir girişim yok ve bugüne değin sinema perdesine uyarlanabilmiş bir Rockstar Games oyunu da olmadı.

Peki sizler Henry Cavill’in Red Dead Redemption 2 ile ilgili görüşleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de yapımda oynasa başarılı olabilir miydi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺