iPhone 13 Serisi, İki Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

iPhone 13 serisinin, siyah ve altın rengi ile birlikte iki yeni renk seçeneği sunması bekleniyor. Bir tipster tarafından atılan tweet, iPhone 13 Pro Max olduğu iddia edilen cihazın, dört renk ve üçlü arka kamera modülünü gösteren bir görüntüyü barındırıyor. Buna göre iPhone 13 Pro Max’in genel tasarımı, renk seçenekleri dışında iPhone 12 Pro Max’e oldukça benziyor. Apple’ın yaklaşan iPhone 13 serisinden dört yeni modeli, bu yılın ilerleyen zamanlarında tanıtması bekleniyor. Bu modeller iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak sıralanmakta.

Apple, yaklaşmakta olan iPhone 13 serisi ve lansmanı hakkında herhangi bir paylaşmamış olsa da geçmişte tasarım ve bazı özellikler hakkında ipuçları veren birkaç sızıntı bilgi ortaya çıkmıştı. En son sızıntı ise Twitter’da iPhone 13 Pro Max’in Matte Black, Pearl, Rose Gold ve Sunset Gold olmak üzere dört renkte birkaç görüntüsünü paylaşan Apple Tomorrow kullanıcısından geliyor. Bu bakımdan, Pearl ve Sunset Gold renk seçenekleri, Apple’ın geçmişte Matte Black ve Rose Gold iPhone modellerine ek olarak sunduğu iki yeni renk gibi görünüyor.

Sunset Gold rengi, Rose Gold veya iPhone 12 Pro Max için mevcut olan Gold seçeneğine kıyasla daha koyu bir altın rengi tonuna sahip gibi görünüyor. Pearl seçeneği ise halihazırda mevcut olan Silver seçeneğine benziyor. Telefonun tasarımına gelince, kamera modülünün iPhone 12 Pro Max ile aynı tarzda üç sensör barındırdığı görülebilmekte. Aynı zamanda, bir küçük flaş modülü ve bir LiDAR sensörü de telefonda yer alıyor.

Yakın tarihli bir rapor, iPhone 13 Pro modellerinin öncekilere kıyasla önemli ölçüde daha büyük kamera modülleriyle gelebileceğini iddia etmişti. Bu da iPhone 13 Pro modellerinde kullanılan kamera sensörlerinin daha büyük olabileceği anlamına geliyor.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim