Oyun - Gamer

James Bond’dan 60. yıla özel Xbox sürprizi

Rare tarafından 1997 yılında Nintendo 64 için yayınladığı GoldenEye 007, yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Xbox kullanıcılarına müjde veren Twitter kullanıcısı Wario64, GoldenEye 007’nin ekran görüntülerini paylaştı.

Piyasaya sürüldüğü tarihte Metacritic puanı 100 üzerinden 98 olan GoldenEye 007, birçok eleştirmen tarafından beğenildi. IGN, Next Generation, Nintendo Power ve N64 Magazine puanları da oldukça yüksek olan oyun, yakında Xbox platformunda yayınlanacak.

GoldenEye 007, 60. yıl dönümünde Xbox’a geliyor

Xbox başarı listesinde yer alan oyun, 1.000 Gamerscore değerinde toplam 55 başarı kilidine sahip. Başarılar metninde yer alan bilgilere göre, GoldenEye 007’de çoklu oyuncu modu de bulunuyor.

Bu yıl, James Bond serisinin 60. yıl dönümü olduğu için farklı sürprizler ile karşılaşabiliriz. James Bond’un resmi Twitter hesabından konu ile ilgili açıklama yapıldı. 60. yıla özel içerikler geleceğini belirten ekip, “Bu yıl James Bond serisinin 60. yılını kutluyoruz. 2022’deki duyurulara, etkinliklere ve yeni içeriklere dikkat edin.” ifadelerini kullandı.

Analistler, GoldenEye 007 oyununun sürpriz duyurular arasında yer alacağını tahmin ediyor. Birkaç yıl önce GoldenEye 007’nin Xbox Live Arcade sürümünün geliştirildiği açıklandı. Ancak bazı sorunlar nedeniyle proje iptal edildi.

Xbox yöneticisi Phil Spencer, GoldenEye 007’nin anlaşmazlık nedeniyle piyasaya sürülemediğini açıkladı. Hak talebi konusunda sorun yaşadıklarını belirten Spencer, GoldenEye 007’yi bu yüzden 30 oyunlu Rare Raplay paketine ekleyemediklerinin altını çizdi.

Öte yandan Hitman geliştiricisi IO Interactive, İngiliz süper casusu için orijinal bir hikayeye sahip yeni bir James Bond oyunu geliştiriyor. 2022’nin James Bond serisi için bir yıl dönümü olduğu göz önüne alındığında, bu yıl oyunu göreceğimizi veya hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi umuyoruz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺