Just Cause Mobile Çıkış Tarihi COVID-19 Nedeniyle Ertelendi

Yayıncılığı Square Enix tarafından yapılan ve Avalanche Studios tarafından da geliştirilen Just Cause Mobile, bildiğiniz gibi bu yıl Android ve iOS cihazlar için yayınlanacaktı. Ancak kısa bir süre önce yayıncı firma Square Enix tarafından yayınlanan açıklamayla beraber Just Cause Mobile çıkış tarihi 2022’ye ertelendi.

Oyunun çıkış tarihinin ertelenmesinin en büyük nedeni de COVID-19 pandemisi olarak gösteriliyor. COVID-19 nedeniyle ekip olarak yeni bir çalışma düzenine uyum sağlamak zorunda kaldıklarını ifade eden firma, yeni çalışma düzeninin de geliştirme programının gecikmesine yol açtığını söylüyor.

Bu yüzden oyunun çıkış tarihini 2022’ye ertelediklerini belirten firma, ne yazık ki net bir tarih açıklamadı. Fakat geliştirici firma oyun hakkında detaylı bilgilerin yakın zaman içerisinde sosyal medya üzerinden oyuncularla paylaşacağını müjdeledi.

Şimdilik, oyun hakkında pek bir detay paylaşılmadı. Ancak geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikte duyurulan oyunun dört farklı moda sahip olacağı ve Just Cause serisinden tanınmış karakterlere de ev sahipliği yapacağı belirtilmişti.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim