Oyun - Gamer

Microsoft, PC Game Pass’e Eklenecek Yeni Oyunları Açıkladı!

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft’un PC sahipleri için oluşturduğu ücretli abonelik programı PC Game Pass ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Microsoft, önümüzdeki günlerde platforma eklenecek yepyeni oyunları duyurdu. Böylelikle oyuncular, uygun bir fiyat karşılığında yüzlerce liralık oyunlara hiçbir ekstra bedel ödemeden ulaşabilecekler.

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre PC Game Pass aboneleri, Temmuz 2022’nin ikinci yarısında 6 yeni oyuna daha ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Bu oyunlar arasında oldukça popüler Watch Dogs 2 ile MotoGP 22 de yer alıyor. Dilerseniz hemen, PC Game Pass abonelerinin erişebilecekleri yeni oyunlara ve platforma ne zaman ekleneceklerine hep birlikte bakalım.

PC Game Pass’e eklenecek yeni oyunlar:

  • Watch Dogs 2: 269 TL (19 Temmuz)
  • MotoGP 22: 199 TL (21 Temmuz)
  • As Dusk Falls: 184 TL (19 Temmuz)
  • INSIDE: 84 TL (29 Temmuz)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion: 61 TL (21 Temmuz)
  • Torment: Tides of Numenera: 57 TL (21 Temmuz)

Microsoft’un yaptığı açıklamalara baktığımızda, PC Game Pass abonelerine birkaç gün içerisinde ücretsiz olarak sunulacak oyunların toplam fiyatının 854 TL olduğuna şahitlik ediyoruz. Üstelik tüm bunların bedeli, yani PC Game Pass’in abonelik fiyatı, yalnızca 29,99 TL. Her ay 30 TL’yi gözden çıkarırsanız, siz de PC Game Pass abonesi olabilir ve bu avantajların tümünden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺