MSI, Sessizliğe Odaklanan MPG QUIETUDE 100S Oyuncu Kasasını Duyurdu

MSI, sessizliğe odaklanan ve birinci sınıf malzemeler kullandığını belirttiği oyun kasası MPG QUIETUDE 100S’yi piyasaya sundu. Yenilikçi bir tasarımın benimsendiği kasada MEG SILENT GALE P12 fanlar kullanılıyor.

MPG QUIETUDE 100S ile birlikte sistem soğutması için yeterli hava akışı sağlanırken aynı zamanda düşük gürültü seviyesinin korunduğu belirtilmiş. Bunun yanında %100, %70, %0 olarak üç aşamalı olarak ayarlayabilen bir fan kontrol düğmesi bulunuyor.

Mid-Tower form faktöründe gelen yeni oyuncu kasası, oldukça sade bir görünüme sahipken ön panelde ARGB aydınlatması mevcut. Ek olarak yan tarafta bir ARGB ışık şeridi yer alıyor. Bu aydınlatmaların her ikisi de tek bir düğme ile rahatça kontrol edilebiliyor.

MPG QUIETUDE 100S ayrıca farklı ağırlık ve boyutlardaki ekran kartlarını takabileceğimiz bir destek braketine sahip. Kasanın yan tarafı ise temperli cam pencere bulunuyor. Bu arada en iyi hava akışını sağlamak için toplam 7 adede kadar fan takmak mümkün.

Son olarak, giriş/çıkış kısmında 2 adet USB 3.2 Gen 1 Tip-A ve 1 adet USB 3.2 Gen 2 Tip-C portu mevcut. Ses tarafında ise 1 adet ses çıkış ve 1 adet mikrofon jakı konumlandırılmış.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim