NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu

2K Games tam da 2021 NBA Finalleri sürerken NBA 2K22 çıkış tarihi konusunda açıklama yaptı. Buna göre oyun, 10 Eylül tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Switch platformlarında çıkış yapacak. Standart sürüm ise Steam platformunda 429.00 TL fiyat ile listelenmiş durumda. Diğer platformlar içinse Türkiye fiyatları henüz listelenmiş durumda değil.

NBA 2K22 Twitter hesabı üzerinden oyunun kapak yıldızları da duyuruldu. Oyunun kapağında Dallas Mavericks yıldızı Luka Doncic yer alacakken 75. Yıldönümü kapağında ise Dirk Nowitzki, Kevin Durant ve Kareem Abdul-Jabbar yer alacak. Ayrıca bu yıl WNBA oyuncusu Candace Parker da kapak seçeneklerinden birisi olacak.

Standard Edition, önceki nesil platformlarda (PlayStation 4, Xbox One konsolları, Nintendo Switch ve PC) ve yeni nesil konsollarda (PlayStation 5 ve Xbox Series X|S) satışa sunulacak. Kuzey Amerika’da, altı kez WNBA All Star ve WNBA Şampiyonu olan Candace Parker’ın yer aldığı Standard Edition’ın özel bir versiyonu yalnızca GameStop ve EB Games aracılığıyla satışa sunulacak. Cross-Gen Digital Bundle ise oyunculara aynı PlayStation ve Xbox konsollarında önceki ve yeni nesillerde Standard Edition’a erişim hakkı verecek.

Son olarak, NBA 2K22 NBA 75th Anniversary Edition, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için satışa sunulacak. PS4/PS5 ve Xbox One/Xbox Series X|S platformları için hem Cross-Gen Digital Bundle hem de NBA 75th Anniversary Edition için çift nesil erişim dahil olacak ve aynı konsol ailesi içindeki her konsol neslinde oyunun bir sürümünü sağlayacak. Nintendo Switch için NBA 75th Anniversary Edition, yalnızca EMEA bölgesinde dijital formatta satışa sunulacak.

Bu arada FIFA 22 hakkında detayların açıklandığını da hatırlatalım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim