Oyun - Gamer

PSN Plus Ocak 2022 oyunları sızdırıldı!

Sony’nin her ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine ücretsiz oyunlar hediye ettiği abonelik sistemi PSN Plus için 2022 yılında verilecek olan oyunlar sızdırıldı. Son 4 ay içerisinde verilecek olan oyunların tamamını önceden sızdıran forum üyesi, bir kez daha hangi yapımların verileceğini duyurdu.

PSN Plus’ın yeni oyunları bir kez daha sızdı

Geçtiğimiz Eylül ayından beri PSN Plus abonelerine verilecek oyunları harfi harfine bilmeyi başaran DeaLabs forum kullanıcısı BillBil-Kun, bir kez daha PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine verilecek olan oyunların listesini yayınladı. Her ay Epic Games Store ve Xbox Live ile Game Pass için de verilecek olan oyunları birebir sızdıran BillBil-Kun, bu ay Playstation sahipleri için güzel haberler verdi.

Geçtiğimiz aylarda oyunculara sunduğu oyun yelpazesiyle kullanıcılardan büyük tepki çeken Sony PlayStation, 2022’nin ilk ayında oyuncuları tatmin edecek yapımlarla geliyor. PSN Plus tarafından hediye edilecek olan oyunlardan ikisi hem PS4 hem de PS5 için oynanabilecek. Bununla birlikte sadece PlayStation 4 için sunulacak olan bir diğer oyun ise PlayStation 5’in geriye uyumluluk özelliği ile PS5’te de deneyimlenebilecek.

İşte Ocak 2022’de verilecek PSN Plus oyunları:

  • Deep Rock Galactic (PS5 / PS4)
  • Dirt 5 (PS5 / PS4)
  • Persona 5 Strikers (PS4)

Listeye göz attığımızda ilk dikkat çeken yapım gelmiş geçmiş en iyi JRPG serilerinden biri olan ve sıra tabanlı oynanış yapısıyla milyonlarca hayranı olan Persona serisinin son halkası, Persona 5 Strikers oluyor.

Bununla birlikte ralli oyunları denince akla gelen ilk yapımlardan biri olan DIRT serisinin son oyunu DIRT 5 de hem PS4 hem de PS5 sahiplerine hediye ediliyor. Son olarak hediye edilen bir diğer oyun da Coffee Stain Publishing tarafından piyasaya sürülen FPS oyunu Deep Rock Galactic oldu.

Peki sizler Sony PlayStation tarafından gelecek ay içerisinde oyunculara sunulacak olan yapımlarla ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyunlar sizleri tatmin etti mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺