Oyun - Gamer

PUBG New State, üç kasayı ücretsiz veriyor!

PUBG New State oyununun en yeni güncellemesi, Lord of Blood adlı yeni bir kozmetik içerikleri dahil olmak üzere oyuna pek çok yeni şey geliyor. Bu özel sandık, yeni bir Blood Robe ve kıyafetin yanı sıra oyundaki belirli silahlar için kaplamalar getiriyor.

Oyuncular, bugün giriş yaparak yeni Lord of Blood sandığını almaya hak kazanıyor. PUBG New State‘in bugünkü giriş ödülleri, yeni Lord of Blood sandığı için 3 adet ücretsiz bilet içeriyor. Bu biletler, özel kasalar ve eşyalar almak için kullanılabiliyor. Eğer şanslıysanız üç adet tüm Lord of Blood setini ele geçirebilirsiniz.

PUBG New State biletleri oyun içi mağazada kullanılabiliyor

PUBG New State‘e gelen kozmetik eşyalar, karakterinize yeni yetenekler ya da güçlendirmeler eklemiyor. Sadece görünüş olarak göze hoş gelen bir tasarımları var. Bu biletler oyun içi mağazada kullanılabiliyor ve oyuncuların elde edebileceği tek sandık değiller. Yeni tanıtılan Kış Karnavalı sandığı da dahil olmak üzere mağazada alınabilecek pek çok şey mevcut.

Aralık güncellemesi en dolu içerik güncellemelerinden biri oldu

Yapım, oyuncuların oyun içerisinde daha fazla kozmetik, kasa ve set almalarını sağlamak için düzenli olarak bilet veriyor. PUBG New State‘in Aralık güncellemesi pek çok yeni araç, silah ve diğer oyun değişiklikleriyle şimdiye kadarki en dolu içerik güncellemelerinden birisini aldı.

Oyuna yapılan en yeni eklemelerden biri, yalnızca araç içindeki oyuncular tarafından duyulabilen ve haritada araç gezilerini daha eğlenceli hale getiren araç sesinin tanıtılması oldu.

Sizler PUBG New State hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺