Resident Evil Re:Verse Çıkış Tarihi Ertelendi

Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen özel Resident Evil etkinliğinde duyurulan Resident Evil Re:Verse’nin çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı. Geliştirici stüdyonun Twitter üzerinden yayınlamış olduğu duyuruya göre, Resident Evil Re:Verse çıkış tarihi 2021’den 2022’ye ertelendi.

Resident Evil’ın geliştirme ekibinin, oyunculara daha pürüzsüz bir oyun deneyimi sunmak için böyle bir ertelemeye imza attıklarını görüyoruz. Şimdilik, 2022’ye ertelenen oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Ancak geliştirici ekibin en kısa süre içerisinde oyunun yeni çıkış tarihini açıklaması bekleniyor.

Çok oyunculu bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Re:Verse, üçüncü şahıs bakış açısı ile oynayacağımız bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Resident Evil evrenine bambaşka bir soluk getirmeyi hedefleyen yapımda 6 kişilik deathmatch modu oyuncuları bekliyor.

Resident Evil:Village sahiplerine ücretsiz olarak dağıtılacak olan yapım, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ancak, söz konusu oyun PS5 ve Xbox Series X/S konsolları üzerinde de geriye dönük uyumluluk sayesinde oynanabilir olacak.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim