Samsung, Galaxy M32’nin 5G Varyantı Üzerinde Çalışıyor

Samsung, Galaxy A32’yi tanıttıktan sonra Galaxy A32’nin 5G varyantını da piyasaya sürmüştü. Şirket şimdi, aynı politikayı Galaxy M32 için de uygulamaya hazırlanıyor. Samsung, SamMobile’da yer alan habere göre bir başka orta sınıf 5G akıllı telefonu geliştiriyor gibi görünüyor. Geekbench’in veri tabanına SM-M326B model numarasına sahip yeni bir Samsung akıllı telefon ortaya çıktı. Veritabanı ayrıca, telefonun temel özelliklerini de sunmakta. Bunun yanı sıra, ortaya çıkan akıllı telefonun büyük olasılıkla 2022’den önce piyasaya sürüleceğini de belirtmekte fayda var.

Akıllı telefon model numarası göz önüne alındığında, Galaxy M32 5G olarak piyasaya sürülebilir. İlk ortaya çıkan bilgilere göre telefon Android 11 çalıştırıyor gibi görünüyor. Galaxy M32 5G ayrıca, MediaTek Dimensity 720 işlemci ve 6GB RAM ile donatılmış olarak gelecek. Telefon, Geekbench 5.4.1’in tek çekirdekli CPU performans testinde 497 puan ve çok çekirdekli CPU testinde 1605 puan alıyor. Bununla birlikte, MediaTek Dimensity 720 GPU ile Snapdragon 720G’nin performanslarının benzer olması, Galaxy M32 5G’nin oyun performansının Galaxy A52 ve Galaxy A72 ile benzer olacağı anlamına gelmekte.

Akıllı telefonun, teknik özellikler açısından Galaxy A32 5G’ye de oldukça benzediği görülüyor. Dolayısıyla, teknik özelliklerinin geri kalanının da Galaxy A32 5G ile benzer kalacağını bekleyebiliriz. Yaklaşan akıllı telefon, HD+ çözünürlüğe sahip 6.5 inç Infinity-U LCD ekranla gelebilir. Telefonun arka bölümünde 48MP+8MP+5MP+2MP dörtlü kamera kurulumu, ön bölümünde ise 13MP selfie kamerası yer alabilir.

Bağlantı açısından Galaxy M32 5G, muhtemelen 5G, 4G, çift SIM kart yuvası, GPS, Wi-Fi b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, bir adet USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5mm kulaklık jakına sahip olacak. Ayrıca telefonun yan bölümüne monte edilmiş bir parmak izi okuyucu da bulunabilir. Bununla birlikte, Galaxy M serisi bir telefon olacağından, 15W veya 25W hızlı şarjlı 6.000 mAh bataryaya sahip olmasını da bekleyebiliriz.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim