Samsung, Galaxy S22 İçin 65W Şarj Desteğini Deniyor

Samsung, Galaxy S21 serisi için sadece 25W şarj desteği sunarken bu durum Galaxy S22 ile değişecek gibi gözüküyor. Son iddialar şirketin Galaxy S22 ile 65W şarj desteği sunacağı yönünde.

Samsung’un planları, Galaxy S22 hattında 65W şarj desteği için testlerin başladığını iddia eden FrontTron tarafından vurgulandı. FrontTron, Galaxy S22 ailesinin herhangi bir üyesinden açıkça bahsetmese de son tweet’inde tüm serinin kod adı olan “Rainbow” terimi yer alıyor. Bu noktada her Galaxy S22 modelini bir renk kod adına sahip olduğunu ve bunların Red, Green, Blue ya da kısaca RGB olduğu belirtelim.

Testler devam ederken, Samsung’un 65W şarj özelliğini en üst seviyedeki Galaxy S22 Ultra ile sınırlamak için bir son dakika kararı almayacağını ümit ediyoruz. Samsung, tüm modellere yüksek watt desteği sunulduğunu varsayarsak Xiaomi, OPPO ve diğerleri gibi Çinli rakipleriyle aynı oyun alanında olacak. Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlar için sınırlı yüksek voltajlı şarj desteğine sahip olmasının bir nedeni ise tahmin edebileceğiniz gibi zararlı etkilerinden kaynaklanıyor.

Galaxy S22 Ultra’nın Olympus markalı 200 MP kamera ile gelebileceğine dair iddiaların olduğunu da hatırlatalım.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim