Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3’ün fiyatı ortaya çıktı

Bir süredir katlanabilir telefonlar üzerinde çalışan Samsung, yeni nesil Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin bugüne kadar çıkardığı en gelişmiş katlanabilir telefonlar olması beklenen bu yeni ürünler, önceki modellerin üzerine çeşitli iyileştirmeler ve geliştirmeler kazanacak.

Ağustos ayında tanıtılması beklenen bu iki telefon hakkında şu ana kadar pek çok sızıntı ortaya çıktı. Gelen bilgilere Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3‘ün sahip olduğu özellikleri ortaya çıkardı. Son olarak bu sızıntılara bir yenisi daha eklendi. 11 Ağustos tarihinde tanıtılması beklenen ürünlerin fiyatı belli oldu.

Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 yüzde 20 daha ucuz olacak

Akıllı telefonların pahalı olduğu artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ancak gelişen teknoloji ve mühendislik yöntemleri, zaman içerisinde fiyatların düşmesine yola açıyor. Katlanabilir telefonlara da tam olarak bu oldu. İlk çıktığı dönem iki bin doların üzerinde olan Galaxy Fold, bu sene nispeten ucuzladı. Yine de cep yakamaya devam ediyor.

Ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung Galaxy Z Fold 3, 1650 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Şirketin kapaklı telefonları andıran bir başka modeli olan Galaxy Flip 3 ise yaklaşık 1000 dolardan çıkış yapacak. Bu fiyatlar doğruysa, katlanabilir akıllı telefonların bir önceki nesle kıyasla yaklaşık yüzde 20 daha ucuz olduğu anlamına geliyor.

Ayrıca Samsung daha fazla kullanıcı çekmek için çeşitli yöntemlere başvurmaya devam edecek. Takas seçenekleri sunan şirket, müşterilerini bu yöntemle yeni katlanabilir cihazlara yöneltmeye çalışacak. Ancak bu kampanyalar ne kadar etkili olacak şimdilik gizemini koruyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Fold 3 ve Flip 3‘ün fiyatı pahalı mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz?

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim