Samsung yeni ürünlerini 11 Ağustos’ta tanıtıyor

Samsung’un 2021 Galaxy Unpacked etkinliği birkaç sızıntı ile birlikte ortaya çıkmıştı ve bu sızıntı nihayet doğrulandı. Bu etkinlik ile gelen cihazlar da tamamen netlik kazandı. Bu etkinlik, yeni katlanabilir akıllı telefonlar, bir çift kablosuz kulaklık ve yeni bir akıllı saati kapsıyor.

11 Ağustos tarihinde yeni cihazlar geliyor

Galaxy Buds 2, Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 cihazları 11 Ağustos tarihinde etkinlik ile birlikte tanıtılacak. Bu tarih Samsung tarafından paylaşılan bir fotoğraf ile doğrulandı.

Ayrıca 2021 Galaxy Unpacked etkinliği ile birlikte Samsung’un başka cihazların da tanıtımını yapacağı bekleniyor. Ayrıca Samsung sızıntıları ile ünlenen Blass, Twitter üzerinden Samsung’tan önce bir tarih belirtmiş ve kesinlikle Galaxy S21 FE modelinin kullanıcılar ile buluşacağını söylemişti.

Etkinliğin başlangıç saatinin Türkiye saatine göre saat 18.00’da olması ve YouTube üzerinden yayınlanması bekleniyor. Bu sızıntı, Samsung’un bölgesel internet sitelerinden birinde yayınlanan bir ön gösterim gibi görünüyor. Tabii ki de bu resmi bir duyuru değil.

Fragman açıkça Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 cihazlarının dış tasarımını da içeriyor. Bu cihazların etkinlikte piyasaya sürülmesi kimseyi şaşırtmayacak gibi duruyor. Samsung bu etkinlik ile birlikte bu iki yeni katlanabilir telefonunu da tanıtacak.

Satın almak isteyen kişiler büyük bir ihtimalle aynı gün veya ertesi gün ön sipariş verebilecekler. Birkaç sızıntıya göre, yeni katlanabilir telefonların 27 Ağustos tarihinde piyasaya sürülme ihtimali de bulunuyor. Böyle bir şey mümkün olabilir çünkü Samsung genellikle duyuru yaptıktan sonra satış için yaklaşık iki haftalık bir boşluk yaratıyor.

2021 Galaxy Unpacked etkinliği, Samsung’un geçen yıl yaptığı bütün etkinlikler gibi sanal olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca şirketin henüz yüz yüze etkinliklere tam olarak geri dönmediğini de belirtmiş olalım.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim