Genel Haberler

Son Dakika: Instagram’a Erişilemiyor

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram’ın sürekli çökmesi artık neredeyse bir rutin haline geldi. Hatta öyle ki bazı kullanıcılar Instagram uygulaması sorunsuz çalıştığında endişeleniyor(!).

Ve tabii ki tahmin edebileceğiniz üzere Instagram’a an itibariyle yine erişilemiyor. Erişim sorunu şu anda hem Android hem de iOS kullanıcılarında görülse de her iki işletim sisteminde farklı hatalar görülüyor.

Android’de tamamen erişilemeyen Instagram iOS platformunda yarım yamalak çalışıyor

Android kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu uygulamayı açtıktan birkaç saniye sonra uygulamanın çöktüğünü rapor ediyor. Bazı kullanıcılar ise uygulamaya girdiklerinde hesaplarından çıkış yapıldığını ve giriş yapamadıklarını belirtiyor. iOS kullanıcıları ise uygulamaya sorunsuz bir şekilde girebiliyor ancak anasayfa, keşfet ve ayarlar sekmeleri düzgün çalışmıyor.

Instagram’da yaşanan bu sorun sadece ülkemize özel değil. Downdetector’daki verilere göre dünya üzerindeki tüm ülkelerde aynı anda sorunlar yaşanmaya başladı. Sorunun nedeninin Instagram’ın aylık sunucu yedeklemesi olduğu düşünülüyor.

Peki Instagram sizde şu anda ne durumda?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺