Genel Haberler

Sosyal medya fenomeni Pucca’ya hapis istemi!

Sosyal medyada “Pucca” adını kullanan Pınar Yıldırım için geçtiğimiz aylarda yaptığı paylaşımdan dolayı gözaltı karar verilmişti. İlk seferinde serbest bırakılan fenomen için savcılık harekete geçti ve 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

Pınar “Pucca” Yıldırım için 1 yıl hapis istemi

19 Temmuz 2020’de sosyal medya hesabından “O kadar eşcinselli dizi izledim, film üstüne film bitirdim yok yok yok! Hala erkek denen aşağılık, karaktersiz cinsiyetten hoşlanmıyorum…” şeklinde tweet atan Pınar Yıldırım için emniyet harekete geçmişti. Sözcü’den Sevgim Begüm Yavuz’un haberine göre bu defa Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı yeniden iddianame düzenledi ve şahıs için 1 yıla kadar hapis isteniyor.

Erkeklere yönelik bu nefret söylemi için Pucca, paylaşımı eski eşine yönelik yaptığını söyledi. Karşılıklı atışmalar yaşandığını ve bu paylaşımı da ona ithafen yaptığını söyledi. İddianamede başsavcılık, paylaşıma aşağılama olarak bakıyor ve 1 yıla kadar olan hapis istemi de bundan kaynaklanıyor.

Paylaşımı yaptığı dönemde evli olduğu eski eşi Osman Karagöz’ karşı bu paylaşımı yaptığını söyleyen Pucca’nın ilerleyen günlerde nasıl bir yargılanma sürecine gireceğini özellikle hayranları yakından takip ediyor.

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp İletişim