The Witcher: Monster Slayer oyunu sahneye çıktı

CD Projekt RED‘in yapımcılığını üstlendiği The Witcher serisi hayranlar tarafından oldukça seviliyor. Yeni bir Witcher oyununun daha duyurulması oyuncuları epey sevindirmişti. Şimdi ise The Witcher: Monster Slayer ismi verilen yapım kullanıcıların beğenisine sunuldu. The Witcher: Monster Slayer’ı Android ve iOS üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Oyunun mekaniği Pokemon Go’ya benziyor

Oyunun mekaniği konum tabanlı bir AR RPG. Aynı zamanda Pokemon Go‘nun kullandığı formülün aynısını kullanıyor. Ancak oyunun genel yapısı Pokemon Go’dan farklı.

Geliştiriciler bir de basın bülteni yayınladı:

iOS ve Android‘de ücretsiz olarak sunulan The Witcher: Monster Slayer, The Witcher evreninde geçen yepyeni bir oyun. Spokko tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım oyuncuları yeni eğitilmiş bir Witcher rolünü üstlenmeye ve telefonlarını kullanarak karanlık fantezi dünyasına adım atmaya götürüyor. Gelişmiş AR özelliklerini, konumlarını ve günün saatini kullanan oyuncular 100‘den fazla canavarı avlamaya çalışacak.

Tüm bilgilere ek olarak canlı aksiyon lansman fragmanı da paylaşıldı:

Canlı aksiyon fragmanına baktığımızda oyunun eğlenceli olacağını görebiliyoruz. The Witcher: Monster Slayer‘ı Google Play Store ve App Store üzerinden oynayabilirsiniz.

Bu arada oyuna en geç 28 Temmuz 23:59‘da giriş yaparsanız hem Android hem de iOS kullanıcıları olarak envanterinizde Kaer Morhen çelik kılıcı bulacaksınız. Bu silah canavarları öldürmekten kazanılan deneyim puanını yüzde 10 oranında artırıyor.

The Witcher 3: Wild Hunt yeni DLC alıyor

CD Projekt RED‘in oldukça sevilen oyunu The Witcher 3: Wild Hunt uzun zaman sonra yeni bir DLC alıyor. Oyuna şu ana kadar hikaye olarak genişletme sağlayan iki DLC paketi gelmişti. Bunlar Hearts of Stone ve Blood and Wine oldu. Şimdi ise yeni DLC’nin Netflix dizisinden esinlenildiği duyuruldu. Geliştirici ekip yapımın sıradaki genişletme paketini dizinin ikinci sezonunun yayınlanma tarihi 17 Aralık‘ta yayınlayacağını açıkladı.

The Witcher 3 sistem gereksinimleri

Minimum

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz ya da AMD Phenom II X4 940
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870
  • Depolama alanı: 35 GB boş alan

Önerilen

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 ya da AMD Radeon R9 290
  • Depolama alanı: 35 GB boş alan

Sizler The Witcher: Monster Slayer hakkında ne düşünüyorsunuz? İndirip oynayacak mısınız?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim