Oyun - Gamer

Tom Holland’lı Uncharted filminden yeni fragman geldi!

Sony Pictures Entertainment ve Naughty Dog iş birliği ile uzun süredir prodüksiyon aşamasında olan Uncharted filmi için son aylara giriyoruz. Mark Whalberg’in Sully, Tom Holland’ın ise Nathan Drake rolünü üstleneceği Uncharted filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Uncharted filmi çok yakında vizyona giriyor

Bildiğiniz üzere Uncharted’ın sinema perdesine taşınma fikri ilk olarak 2008 yılında ortaya atıldı. O dönem Sony Pictures ile çalışan ünlü prodüktör Avi Arad’ın ardından David O. Russell, Dan Trachtenberg ve Neil Burger gibi birçok film yapımcısı filme talip olsa da nihai olarak proje, ilk yapımcı Avi Arad‘ın ellerine teslim edildi.

Daha önce Nathan Drake‘i canlandırması için Nathan Fillion, Chris Pratt ve Mark Wahlberg gibi bir çok aktörün adı geçse de rol Tom Holland‘ın oldu. Wahlberg ise Nathan’ın dostu ve yaveri Sully rolünü kapmayı başardı.

Yaklaşık 13 süren prodüksiyon macerasının sonuna gelen film, 18 Şubat 2022 tarihinde vizyona giriyor. Sony Pictures Entertainment, resmi YouTube kanalı aracılığıyla filmin ikinci ve son fragmanını yayınladı. Filmin yayınlanan fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IMAX 3D, RealD 3D ve Dolby Cinema desteğiyle vizyona girecek olan film, kısa bir süre sonra video akış platformlarında da yer alacak. Geçtiğimiz yılın Nisan ayında Netflix ve The Walt Disney ile yayın hakları konusunda anlaşan Sony, bünyesinden çıkan bütün filmlerin 2022 ve 2026 yılları arasında bu platformlarda da yer alacağını açıkladı. Uncharted, vizyona girdikten kısa bir süre sonra bu video akış platformlarında da sevenleriyle buluşacak.

Peki sizler yayınlanan Uncharted fragmanıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Başrollerini Mark Wahlberg ve Tom Holland’ın paylaşacağı yapım sizce de gişede başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺