Oyun - Gamer

Ubisoft, abonelik hizmetini Xbox’a getiriyor

Ubisoft, Ubisoft+ abonelik hizmetini Xbox tarafına getiriyor. Buna ek olarak stüdyo, Rainbow Six: Extraction oyununun lansmanda Xbox Game Pass‘e geleceğini duyurdu. Ubisoft+, başlangıç olarak PC için piyasaya çıkmıştı. Far Cry 6 gibi oyunlar da dahil 100‘den fazla Ubisoft’un oyununa 14,99 dolara erişim içeriyordu.

Ubisoft Topluluk Yöneticisi Daniel O’Connor, Ubisoft’un abonelik hizmetinin Xbox‘a tam olarak ne zaman geleceğini açıklamadı. Şu anlık yalnızca Xbox’a geleceğini açıkladı. Şirket bu aşamada Xbox’taki Ubisoft+‘ın Game Pass’tan ayrı bir abonelik olacağını söyledi.

Rainbow Six: Extraction, 20 Ocak’ta geliyor

Rainbox Six: Extraction, 20 Ocak‘ta piyasaya çıktığında Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate ile çıktığı gün oyuncularla buluşuyor. Microsoft bu hafta başında Mass Effect Legendary Edition, The Anacrusis ve Spelunky 2’nin yakında Xbox Game Pass’e çıkacağını açıkladı. Bu 2022 için Xbox Game Pass’e yapılan ilk büyük ekleme oldu.

Rainbow Six: Extraction, arkadaşlar arasında en fazla üç oyuncuya kadar ekip oluşturmasına olanak tanıyor. Oyun, Six Siege‘de Online düşmanların yerine yapay zeka düşmanları konu alıyor. Taktiksel birinci şahıs türündeki yapım, 20 Ocak 2022‘de Xbox, PlayStation, PC, Google Stadia ve Amazon Luna’ya çıkıyor.

Sizler Rainbow Six: Extraction oyunundan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi ihmal etmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺