Ubisoft iki oyununun çıkış tarihlerini erteledi

E3 2021‘de gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliği ile şirket birkaç oyun tanıtmıştı ve bunlardan bazıları yakın bir tarihte çıkış yapacaktı. Ubisoft, tanıttıkları iki oyununun çıkış tarihlerini ertelediklerini duyurdu. Ertelenmenin arkasında oyunların daha iyi olması yatıyor. Ubisoft oyunları sorunsuz bir şekilde çıkarabilmek için ertelediğini belirtiyor.

Rainbow Six Extraction ve Riders Republic ertelendi

Rainbow Six Extraction, 16 Eylül’de çıkacaktı, yeni çıkış tarihi Ocak 2022 olarak güncellendi. Riders Republic ise 2 Eylül’de çıkacaktı, yeni çıkış tarihi 28 Ekim 2021 olarak güncellendi. Ubisoft, “Bu oyunların her ikisini de erteleme kararının amacı, oyunculara test etmeleri, ilk elden oynamaları ve geri bildirimde bulunmaları için daha fazla fırsat sunmak. Ayrıca piyasaya en iyi deneyimleri sunduğumuzdan ve tam potansiyellerine ulaşmalarına izin verdiğimizden emin olmak” açıklamasını yaptı.

Şirket ayrıca her oyun için ayrı açıklamalar yaptı. Rainbow Six Extraction için yapılan açıklama:

“Rainbow Six Extraction ile amacımız, co-op oyunlar hakkında oynama ve düşünme şeklinizi değiştiren tam teşekküllü bir büyük bütçeli oyun deneyimi sunmaktır. Missing In Action ve The Sprawl gibi benzersiz özelliklerle, her görev gergin ve zorlu bir deneyim olacak şekilde tasarlanmıştır. Ocak 2022‘de bu vizyonu hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Bunun Six Extraction‘ın yaratmak için yola çıktığımız sürükleyici, işbirlikçi ve heyecan verici bir deneyim olmasını sağlayacağından eminiz. Sizinle çok yakında daha fazlasını paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!”

Ubisoft’un Riders Republic için yaptığı açıklama:

“Tüm oyunculara en iyi oyunu sunabilmemiz için, çıkış tarihimizi 2 Eylül’den 28 Ekim‘e erteleme kararı aldık. Bu karar, bize deneyiminizde ince ayar yapmak için daha fazla zaman tanıyacak ve size ‘atlamanız’ için bir şans daha verecek.”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim