Warframe oyuncuları için sevindiren haber geldi

Uzun süredir geliştirilen Warframe, dünya çapında birçok oyuncunun ilgisini çekiyor. Warframe’in geliştirilme süreci biraz sancılı geçse de oyuncuların ilgisi sayesinde hala oynanıyor. Ayrıca P2W olmayan nadir oyunlardan biri, oyun içerisindeki ekipmanları oynayarak da kazanabilirsiniz. Warframe için her yıl TennoCon adlı bir etkinlik düzenleniyor ve geliştirici ekip önümüzdeki zamanda bizi nasıl yeniliklerin beklediğini açıklıyor. TennoCon’ların en iyi yanı, yeni Warframe‘lerin (Warframe’ler oyundaki Tenno’ların giydiği zırh) duyurulması olabilir. Her Warframe’in kendine has özellikleri oluyor ve oyuncular bu duruma oldukça heyecanlanıyor.

Warframe’in bu yılın sonunda çapraz platform desteği alacağı tahmin ediliyor

TennoCon 2021‘de geliştirici Digital Extremes, Warframe için çapraz platform desteği getireceğini duyurdu. Çapraz platform desteği ile birlikte Warframe için çapraz kayıt dosyası desteği de gelecek. Bu sayede hangi platformda oynarsanız oynayın ilerlemeler olduğu gibi kalacak. Birden fazla platforma sahip olan oyuncular için gerçekten iyi bir özellik. Warframe, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox Series X|S ve Xbox One gibi konsollarda yer alıyor.

Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter canlı yayın sırasında, “Topluluk bizim için inanılmaz derecede önemli. Çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi getirmek, Warframe’in hızlı, akıcı, aksiyon ve savaş deneyimini diğer küresel oyun platformlarına genişletmek de dahil olmak üzere daha fazla oyuncuyu bir araya getirmek için yapacağımız birçok çabadan sadece biri” dedi. Çapraz platform desteğinin hangi tarihte yayınlanacağı net olarak belli değil. Tahminlere göre bu yılın sonunda gelmesi bekleniyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim