Warhammer 40.000: Darktide İçin Erteleme Kararı Alındı

Beklenen co-op aksiyon oyunu Warhammer 40.000: Dartide da bu yıla yetişmeyen oyunlar arasındaki yerini aldı. Fatshark, Warhammer 40.000: Darktide çıkış tarihini 2022 ilkbaharına ertelemiş durumda. Oyunun çıkacağı platformlar arasında ise PC, Xbox Series X|S ve Xbox Game Pass yer alıyor.

Twitter’da gecikmeyi açıklayan Fatshark CEO’su ve kurucu ortağı Martin Wahlund, gecikmenin devam eden pandemi koşullardan kaynaklandığını söylüyor. Ekstra geliştirme süresinin daha kaliteli bir lansman deneyimi için ve lansman sonrası destek için yeni teknolojilere yatırım yapmak üzere kullanılacağının da altı çiziliyor. Wahlund, Darktide için çok heyecanlı olduklarını söylerken oyuncuların gelecek yılın başlarında Hive Tertium’da kendilerine katılmalarını umuyor.

Warhammer 40.000: Darktide, mahkum olmuş ajan kahramanlarımızın karşısına çıkacak düşman ordularına göğüs gereceğiniz dört oyunculu bir işbirliği deneyimi sunacak. Ancak bu sefer oyun ağır yakın dövüş sistemine ek olarak, popüler bilimkurgu evreninde düşmanlarla çok yakınlaşmadan başa çıkmak için çok daha derin bir silah oyunu yönüne sahip.

Başlangıçta 2021’de çıkması planlanan oyun için ikinci kez erteleme kararı alındığını da söylemeden geçmeyelim.

Diğer taraftan, PlayStation 5 ve PC için çıkacak olan Ghostwire: Tokyo da ertelenmiş durumda.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim