Oyun - Gamer

WWE 2K22’den yeni detaylar geldi!

WWE 2K serisi çıktığı dönemden itibaren iyi bir başarı elde etti. Yine de son zamanlarda yaşanan teknik problemler oyuncuları bir nebze soğuttu. Oyuncuların bir süredir yapım hakkında eleştiride bulunduğu konu oyundan favori bir modun çıkartılmış olmasıydı. WWE 2K22 beraberinde birtakım iddiaları da getirdi.

WWE 2K22 üzerinde çıkan birtakım iddialara göre GM modu geri dönüyor. Bu modda oyuncular kadrolar, sözleşmeler, PPV’ler ve haftalık şovlara kadar her şeyi kontrol yönetebiliyor.

WWE 2K22 ile seri eski ilgisini geri kazanabilir

WWE 2K22 hakkında çıkan sızıntı doğruysa seri kaybettiği kitlesini tekrardan kendine çekme imkanına sahip. Çünkü 2K20 oyununa baktığımızda oyun mekaniğinde pek çok sıkıntı yer alıyordu. Özellikle yapay zeka davranışı ve görsel açıdan çeşitli bozulmalar oyuncuların zevkine gölge düşürüyordu.

GM moduna baktığımızda eski WWE oyunlarının en güzel yanı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü oyuncuların şovlar ve süperstarlar üzerindeki hakimiyeti farklı bir tat veriyordu. Şu ana kadar 2K Games hakkında herhangi bir açıklama gelmese de sızıntı oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

Çıkış tarihi ve tanıtım fragmanı

WWE 2K22, 2022‘nin Mart ayında oyuncuların karşısına çıkıyor. Daha önce bir kez erteleme alan yapım 2K için oyunun gelişimine bir zaman tanıdı. Oyunun tanıtım fragmanını da aşağıda bulabilirsiniz.

Sizler WWE 2K’nın yeni oyunundan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak iletmeyi unutmayın!

Bunu Arkadaşlarınızla Paylaşın !...

İlginizi Çekebilecek Konular

Leave a Comment

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp İletişim