Oyun - Gamer

Xbox Gold Ocak 2022 oyunları belli oldu!

Bugün itibarıyla resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım videosu yayınlayan Microsoft, Xbox Live Gold aboneleri için Ocak ayında hediye edilecek yapımları açıkladı. Oyunculara hediye edilen iki Xbox 360 oyunu, geriye uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında da oynanabilecek.

Xbox Live Gold aboneleri için 4 farklı oyun

Microsoft’un her ay Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında verdiği hediyeler devam ediyor. Resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım videosu yayınlayan şirket, 2022’nin ilk ayında oyunculara sunacağı yapımları resmen duyurdu. Bu ay iki adet Xbox 360, iki de Xbox One oyunu kullanıcılara sunuluyor.

Microsoft tarafından yayınlanan videoya göre hediye edilen oyunlardan Neuro Voider, 1 Ocak – 31 Ocak, Aground, 16 Ocak – 15 Şubat, Radiant Silvergun, 1 Ocak – 15 Ocak ve son olarak Space Invaders Infinity Gene ise 16 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında kütüphaneye eklenebilecek. Xbox, hediye edilen toplam 4 oyunun bedelinin 53.96 dolar (610 TL) olduğunu ve oyuncuların toplam 2400 Xbox GS kazanabileceklerini açıkladı.

İşte hediye edilen oyunların tam listesi:

  • NeuroVoider (Xbox One)
  • Aground (Xbox One)
  • Radiant Silvergun (Xbox 360)
  • Space Invaders Infinity Gene (Xbox 360)

Microsoft, Xbox konsollarının geriye uyumluluğu sayesinde tüm oyunların kendi konsollarıda ve üst jenerasyon konsollarda da oynanabileceğini belirtti. Buna göre yukarıdaki tüm oyunlar, Xbox Series X ve Series S oyuncuları tarafından da oynanabilecek.

Peki sizler Microsoft tarafından bu ay hediye edilen oyunlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce liste geçtiğimiz aylara göre daha mı güçlü yoksa daha mı zayıf kalmış? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konular

Bir Cevap Yazın

Mesaj Gönder
Yardıma mı ihtiyacın var ?
Merhaba,
Web siteye veya logo tasarımına mı ihtiyacınız var ?
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilir ve anında cevap alabilirsiniz ☺